Kasa kina jest otwarta codziennie na godzinę przed pierwszym seansem i do rozpoczęcia ostatniego.
Rezerwacje są anulowane pół godziny przed danym seansem. Tel. do kasy 87 641 01 36

Mała Akademia BBC Earth 3ddubbingKino z Rodziną

Film przyrodniczy 3D, Wielka Brytania, 2017

Czas trwania: 45 min + 45 min.

Od lat: 6


Pokaz z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Bilety w cenie 12 zł.


"Dzika Afryka" (3D) to jeden z najbardziej ambitnych filmów przyrodniczych 3D, jakie kiedykolwiek zagościły na dużym ekranie. Film powstał przy użyciu najnowocześniejszej technologii 3D, by móc przenieść widzów prosto do dzikiego serca Afryki i pozwolić im przeżyć swoje własne safari.
"Mali giganci" (3D) to pierwszy film BBC Earth na dużym ekranie, który przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i "supermocami" muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w walce o przetrwanie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Dwie Korony

Dramat historyczny, religijny, Polska, 2017

Czas trwania: 82 min.

Reżyseria: Michał Kondrat

Obsada: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Artur Barciś

Od lat: 12


Pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Zdjęcia dokumentalne zostały zrealizowane w Polsce, Japonii i we Włoszech. W warstwie fabularnej filmu występują znakomici polscy aktorzy: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki, Dominika Figurska, Sławomir Orzechowski i inni. W części dokumentalnej wypowiadają się znawcy życia o. Maksymiliana: osoby duchowne i świeckie, między innymi Kazimierz Piechowski, który spotkał o. Maksymiliana w czasie pobytu w obozie, a słowa, które od niego wówczas usłyszał przemieniły go i ukierunkowały duchowo na całe życie...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Pierwsza Gwiazdka2ddubbingKino z Rodziną

Film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 88 min.

Od lat: bez ograniczeń


Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Dunkierka

Dramat wojenny, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 106 min.

Reżyseria: Christopher Nolan

Obsada: Mark Rylance, Tom Hardy, Cillian Murphy

Od lat: 15


"Dunkirk" opowiada o słynnej Operacji Dynamo, której efektem była granicząca z cudem ewakuacja odciętych przez Niemców żołnierzy Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz innych oddziałów alianckich z Francji w 1940 roku. W wyniku trwającej blisko 10 dni akcji uratowano ponad 140 tysięcy francuskich i belgijskich żołnierzy oraz 198 tysięcy Brytyjczyków.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Twój Vincent

Animacja, Dramat, Kryminał, Polska, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Dorota Kobiela, Hugh Welchman

Od lat: 15


27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. "Twój Vincent" opowiada właśnie tę historię, odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Najlepszy

Dramat biograficzny, sportowy, Polska, 2017

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: Łukasz Palkowski

Obsada: Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos

Od lat: 15


Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Sprawa Chrystusalektor

Dramat, USA, 2017

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: Jon Gunn

Obsada: Mike Vogel, Erika Christensen, Faye Dunaway

Od lat: 13


Lee był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune”, a w domu czekała na niego kochająca żona i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Cicha Noc

Dramat, Polska, 2017

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Piotr Domalewski

Obsada: Dawid Ogrodnik, Tomasz Ziętek, Arkadiusz Jakubik

Od lat: 15


Adam, na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec, brat, z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra z mężem Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Paddington 2dubbingKino z Rodziną

Film familijny, komedia, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Paul King

Obsada: Sally Hawkins, Hugh Grant

Od lat: bez ograniczeń


Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

18 stycznia14:30 18 stycznia16:30

Thor: Ragnarok3ddubbingKino z Rodziną

Film fantasy, komiks, USA Marvel, 2017

Czas trwania: 130 min.

Reżyseria: Taika Waititi

Obsada: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Kate Blanchett

Od lat: 12


Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Kumple z dżungli2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, Francja, 2017

Czas trwania: 95 min.

Od lat: bez ograniczeń


FERIE W KINIE !


Oto zgrana paczka superbohaterów z dżungli! Pasiasty kung-fu pingwin - Maurice, jego pasiasty syn, kung-fu… złota rybka - Junior, genialny wyrak - Gilbert, waleczny goryl - Miguel oraz czarująca nietoperka - Batricia. Na drodze wesołej bandy staje piroman koala - Igor, który wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica - mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szansę się zemścić. Kumple z dżungli – na ratunek!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 stycznia13:30 23 stycznia10:30 24 stycznia10:30 25 stycznia10:30

Spacer z dinozaurami - Mała Akademia BBC3ddubbing

Film przyrodniczy 3D, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 40 min.

Od lat: od 6 lat


Film z serii Mała Akdemia BBC Earth.
Spacer z dinozaurami to pełen akcji dokument opowiadający o rodzinie Pachyrhinosaurusów, które rozpoczynają swoją epicką wędrówkę. Ten niezwykły dokument, czerpiąc z najnowszych naukowych badań, przywraca do życia wymarłe przed wiekami stworzenia, dając nam niezapomnianą możliwość obcowania z nimi na dużym ekranie. Niezwykły spacer, na który się udajemy, ma moc przenoszenia w czasie, pozwala nie tylko przyjrzeć się bliżej tym fantastycznym stworzeniom, ale również przeżyć wraz z nimi niesamowitą przygodę. Wszystko - zaczynając od wyglądu dinozaurów, a na ich ruchach i zachowaniach kończąc, zostało precyzyjnie skonstruowane na podstawie dowodów zebranych ze skamielin. Twórcy filmu połączyli wiedzę z zakresu paleontologii z dokładną wiedzą na temat dzisiejszych zachowań zwierząt, aby stworzyć wyjątkowo realistyczny portret tych fascynujących stworzeń.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi2ddubbingKino z Rodziną

Film science-fiction, przygodowy, USA Disney, 2017

Czas trwania: 140 min.

Reżyseria: Rian Johnson

Obsada: Daisy Ridley, Mark Hamill, Oscar Isaac

Od lat: 10


Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Najnowsza produkcja Lucasfilm wejdzie do polskich kin już 14 grudnia!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Coco2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, USA Disney, 2017

Czas trwania: 120 min.

Od lat: bez ograniczeń


Film grany razem z animacją Przygoda Olafa


Bohaterem filmu jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotyka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

2 lutego10:30

Morderstwo w Orient Expressie

Film kryminalny, USA, 2017

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: Kenneth Branagh

Obsada: Michelle Pfeiffer, Johnny Depp, Kenneth Branagh

Od lat: 13


Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

18 stycznia20:30

Gotowi na wszystko. ExterminatorPremiera

Komedia, Polska, 2017

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: Michał Rogalski

Obsada: Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot, Piotr Rogucki

Od lat: 15


Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś , pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą. Wirtuoz gitary Lizzy to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir, codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej. Perkusista Makar wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

18 stycznia18:30 20 stycznia13:30 21 stycznia12:00

Fernando2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 100 min.

Od lat: bez ograniczeń


FERIE W KINIE !


Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 stycznia14:45 20 stycznia11:30 21 stycznia14:00 22 stycznia15:30 23 stycznia14:00 24 stycznia14:15

Barbie: Delfiny z Magicznej WyspyKino z Rodziną

film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 63 min.

Od lat: bez ograniczeń


FERIE W KINIE !


Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

20 stycznia10:00 21 stycznia10:30 23 stycznia12:30 24 stycznia12:30 25 stycznia14:30

Atak panikiPremiera

Komedia, dramat, Polska, 2017

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Paweł Maślona

Obsada: Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska

Od lat: 15


Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę. Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 stycznia20:45 20 stycznia20:00 21 stycznia20:15 24 stycznia20:30 25 stycznia16:15

Jumanji: Przygoda w dżunglidubbingKino z Rodziną

Film przygodowy, familijny, USA, 2017

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Jake Kasdan

Obsada: Dwayne Johnson, Jack Black

Od lat: 13


FERIE W KINIE !


Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód, fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina, Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku, natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 stycznia18:30 20 stycznia15:45 21 stycznia16:00 23 stycznia16:00 24 stycznia18:15 25 stycznia18:15

Cudowny chłopakKino z Rodziną

Dramat, komedia, USA, 2017

Czas trwania: 113 min.

Reżyseria: Stephen Chbosky

Obsada: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

Od lat: 10


FERIE W KINIE !


Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Wszyscy moi mężczyźniIskra na Obcasach

Komedia romantyczna, USA, 2017

Czas trwania: 97 min.

Reżyseria: Hallie Meyers-Shyer

Obsada: Reese Witherspoon, Michael Sheen

Od lat: 15


Iskra na Obcasach


Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 stycznia18:30

I tak cię kochamIskra na Obcasach

Komedia romantyczna, USA, 2017

Czas trwania: 119 min.

Reżyseria: Michael Showalter

Obsada: Zoe Kazan, Holly Hunter, Kumail Nanjiani

Od lat: 15


Iskra na Obcasach


Ta historia wydarzyła się naprawdę: mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie spotkał przypadkiem nowoczesna dziewczynę, która miała dosyć związków. I choć dzieliło ich prawie wszystko, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze i udowodnić, że nigdy nie należy tracić nadziei.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 lutego18:30

MaudieIskra na Obcasach

Dramat, romans, Irlandia, Kanada, 2016

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: Aisling Walsh

Obsada: Sally Hawkins, Ethan Hawke

Od lat: 15


Iskra na Obcasach


"Maudie" to wzruszająca opowieść oparta na życiu malarki Maud Lewis, dziś uważanej za jedną z najważniejszych kanadyjskich artystek. Niesamowita historia o romansie pomiędzy samotnikiem, a kruchą, ale pełną energii kobietą, która pragnie niezależności, by móc z wielką pasją malować swoje wyjątkowe obrazy.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

8 marca18:30

Nowe oblicze Greya

Romans, dramat, USA, 2018

Czas trwania: 105 min.

Reżyseria: James Foley

Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan

Od lat: 15


Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

9 lutego16:00 9 lutego18:15 9 lutego20:30 10 lutego15:00 10 lutego17:15 10 lutego19:30 11 lutego16:00 11 lutego18:15 11 lutego20:30 12 lutego16:00 12 lutego18:15 12 lutego20:30 13 lutego16:00 13 lutego18:15 13 lutego20:30 14 lutego16:00 14 lutego18:15 14 lutego20:30 15 lutego16:00 15 lutego18:15 15 lutego20:30

Zabicie świętego jeleniaDKF Kinochłon

Dramat, thriller, Irlandia, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Yorgos Lanthimos

Obsada: Colin Farrell, Nicole Kidman

Od lat: 16


Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury, tel. 876433659


Steven jest wybitnym kardiochirurgiem, a jego żona, Anna, szanowaną okulistką. Mają dwójkę dzieci: 14-letnią Kim i 12-letniego Boba. Są zamożni, zdrowi i toczą szczęśliwe, rodzinne życie. Steven przyjaźni się z 16-letnim Martinem, który nie ma ojca i którego niejako przyjął pod swoje skrzydła. Pewnego dnia Steven przedstawia chłopaka swojej rodzinie. Od tego czasu sprawy przybierają nieoczekiwany, katastrofalny w skutkach obrót. Idealny świat zamienia się w chaos. Steven zmuszony zostanie do złożenia szokującej ofiary lub zaryzykowania utraty wszystkiego, co ma.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

The Florida ProjectDKF Kinochłon

Dramat, USA, 2017

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: Sean Baker

Obsada: Willem Dafoe, Caleb Landry Jones

Od lat: 15


Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury, tel. 876433659


Moonee ma sześć lat i zawadiacki uśmiech, a dni spędza poza domem z paczką przyjaciół. Dom w ich przypadku oznacza motel Magic Castle, wściekle liliowy budynek przypominający kiczowaty pałac z bajki. Mała rozrabiaka, razem ze swoją zbuntowaną mamą, Halley, układają sobie życie w niezwykłym miejscu, w którym przyszło im mieszkać. Nieświadoma coraz bardziej ryzykownych kroków, jakie podejmuje Halley, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień, Moonee jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Całkiem, jakby czerpała energię z wychylającego się zza horyzontu pobliskiego Disneylandu.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Luter i rewolucja protestanckaJedyny Taki Seans

Dokument, Polska, 2017

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Grzegorz Braun

Od lat: 15


Pokaz bezpłatny. Bezpłatne wejściówki w kasie kina i do pobrania on-line


Wejściówki do pobrania pod adresem: https://braunmovies.com/pokazy/?event_id=6564
Organizator pokazu: A. Bukowski tel. 607 661 707

Nowy film Grzegorza Brauna i Fundacji Osuchowa, pokazujące prawdziwe oblicze reformacji i zniszczeń jakich dokonała w Kościele Katolickim.
Swoich wypowiedzi udzieliło 19 wybitnych ekspertów – zarówno świeckich, jak i duchownych, łącznie z 8 państw.
W dramaturgii filmu sama biografia Lutra posłużyła jako wątek ramowy. Odnotowana została najbliższa genealogia protestantyzmu – prekursorskie względem Lutra rewolucje socjalne (Wiklef, Hus et consortes), w których herezje wykorzystano jako nośną ideologię służącą dywersji politycznej, prowadzącej do istotnych przekształceń własnościowych. Przedstawione zostały kolejne akty tragedii dziejowej, której momentem inicjującym stało się wystąpienie Lutra. Poza zarysem wydarzeń w krajach niemieckich, widz pozna również fakty i postaci związane z rewolucją protestancką w innych krajach – tak spopularyzowane jak skutki wiarołomstwa króla Henryka VIII, ale i tak mało znane, jak ostatnia walka szwedzkiego drwala Nilsa Dacke, żołnierza wyklętego kontrrewolucji XVI w.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

23 stycznia18:15

Mikołaj i spółkadubbingKino z Rodziną

Film familijny, komedia, Francja, 2017

Czas trwania: 102 min.

Reżyseria: Alain Chabat

Obsada: Alain Chabat / Wojciech Malajkat

Od lat: bez ograniczeń


FERIE W KINIE !


Świąteczne prezenty same się nie rozwiozą! Co więc zrobić, gdy pomocnicy Świętego Mikołaja się pochorują? Najlepiej z pomocą całej rodziny ruszyć na ratunek Gwiazdki! Pełna magii, elfów, wróżek i fajerwerków zakręcona komedia familijna reżysera hitu: „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”. Nad bajecznymi efektami specjalnymi czuwał Bryan Jones, odpowiedzialny za wizualną stronę widowiska „Harry Potter i Czara Ognia”. W te święta będzie wam do śmiechu!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Katarzyna GroniecAPK

Koncert,

Czas trwania: 100 min.


Bilety (40 zł) do nabycia w Miejskim Domu Kultury, tel. 876433659


ZOO to tytuł koncertu - muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną.
Artystka o projekcie:
Piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewałam sporadycznie. Od czasu do czasu. Jak mnie ktoś zaprosił. Ale nie pałałam. W zasadzie od początku, od Sztucznego miodu. Nie pałałam. Byłam młoda. I choć zawsze lubiłam smutne piosenki, te konkretne działały mi na nerwy. Bo czułam bezradność opisywanych kobiet. A za wszelką cenę nie chciałam być jedną z nich. Wtedy jeszcze wydawało mi się, że trzeba w stu procentach utożsamiać się z podmiotem lirycznym. Jedyną piosenką, którą czułam każdym porem skóry, prawie od oseska, była Uciekaj moje serce. Jedyna do której pałałam. Potem dorosłam. Potem dorosłam po raz drugi. I trzeci. W międzyczasie zaśpiewałam jeszcze kilka piosenek Osieckiej. Do niektórych zapałałam. Niektóre śpiewałam wbrew sobie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

29 stycznia19:00

Podatek od miłościPremiera

Komedia romantyczna, Polska, 2018

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk

Obsada: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Magdalena Popławska

Od lat: 13


Surowa inspektor Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana, który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Naznaczony: Ostatni klucz

Horror, USA, 2018

Czas trwania: 103 min.

Reżyseria: Adam Robitel

Od lat: 15


W nowym filmie z przebojowej serii „Naznaczony” ponownie spotkamy się z dr Elise Rainier, wybitną parapsycholożką, która zmierzy się z najbardziej osobistą i przerażającą historią w swej karierze – będzie musiała stawić czoła lękowi w swym rodzinnym domu.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Akcja, Sci-Fi, USA, 2018

Czas trwania: 130 min.

Reżyseria: Wes Ball

Obsada: Dylan O Brien

Od lat: 12


W spektakularnym finale epickiej sagi o Więźniu labiryntu Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, nurtujące Streferów od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Narzeczony na niby

Komedia romantyczna, Polska, 2018

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: Bartosz Prokopowicz

Obsada: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk

Od lat: 13


Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 stycznia16:30 20 stycznia18:00 21 stycznia18:15 23 stycznia20:15 24 stycznia16:15 25 stycznia20:30

Magiczna zima MuminkówDKF Kinochłonek

film animowany, Polska, Finlandia, 2017

Czas trwania: 80 min.

Obsada: dubbing: Piotr Fronczewski, Maciej Musiał, Maciej Sthur

Od lat: bez ograniczeń


To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

4 lutego11:00

Tedi i mapa skarbówKino z Rodziną

Film animowany, Hiszpania, 2018

Czas trwania: 86 min.

Od lat: bez ograniczeń


Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Gnomy rozrabiająKino z Rodziną

Film animowany, Kanada, 2018

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Kobiet mafiiPremiera

Kryminał, Polska, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Patryk Vega

Obsada: Olga Bołądź, Bogusław Linda, Piotr Stramowski

Od lat: 15


Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Fernando 3D3ddubbingKino z Rodziną

Film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 100 mni.

Od lat: bez ograniczeń


FERIE W KINIE !


Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 stycznia12:30

Ferie w Kinie Iskra


Podczas ferii zimowych zapraszamy do kina Iskra.
W tym czasie (19.01-2.02) przygotowaliśmy dla Was promocję.
W dniach od poniedziałku do piątku dla dzieci i młodzieży bilety w cenie tylko 13 zł!
Poniżej lista tytułów, które obejmuje promocja:
- Fernando
- Barbie. Delfiny z magicznej wyspy
- Jumanji. Przygoda w dżungli
- Kumple z dżungli
- Cudowny chłopak
- Mikołaj i spółka
- Coco
- Magiczna zima Muminków
- Gnomy rozrabiają

Bilety można zakupić w kasie kina a rezerwacji dokonać na naszej stronie. Zapraszamy!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Kino z Rodziną

2d

dubbing

lektor

Kino z Rodziną

3d

dubbing

3d

dubbing

19 stycznia - 2 luty
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 2 stycznia
Kino z Rodziną

dubbing

5 - 18 stycznia
Premiera
Od 5 stycznia
od 12 stycznia
Od 19 stycznia
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 19 stycznia
Kino z Rodziną
Od 19 stycznia
Premiera
Od 19 stycznia
Kino z Rodziną

dubbing

19-25 stycznia
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 22 stycznia
Iskra na Obcasach
22 stycznia g.18:30
Jedyny Taki Seans
23 stycznia godz.18:15
Kino z Rodziną

dubbing

Od 26 stycznia
Kino z Rodziną

3d

dubbing

Od 25 stycznia
Kino z Rodziną
Od 26 stycznia
DKF Kinochłon
30.01 godz.20:30
APK
Premiera
Od 26 stycznia
Kino z Rodziną
Od 2 lutego
Kino z Rodziną

2d

dubbing

2 lutego godz.10:30
DKF Kinochłon
5 lutego godz.18:30
Od 2 lutego
DKF Kinochłonek
4 lutego godz.11:00
Kino z Rodziną
Od 9 lutego
Przedsprzedaż
Od 17 lutego
Kino z Rodziną

3d

dubbing

4 października godz. 18:30
Iskra na Obcasach
19 lutego g.18:30
Premiera
Od 23 lutego
Iskra na Obcasach
8 marca g.18:30