Kasa kina jest otwarta codziennie na godzinę przed pierwszym seansem i do rozpoczęcia ostatniego.
Rezerwacje są anulowane pół godziny przed danym seansem. Tel. do kasy 87 641 01 36

Piękna i Bestia2ddubbingKino z Rodziną

romans, musical, baśń, USA DIsney, 2017

Czas trwania: 129 min.

Reżyseria: Bill Condon

Obsada: Emma Watson, Luke Evans

Od lat: 7


Belle (Emma Watson) jest mieszkanką francuskiej wioski. Kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Maurice (Kevin Kline) został uwięziony w pałacu okrutnej bestii (Dan Stevens), postanawia odnaleźć jego siedzibę. Dziewczyna oferuje mu swe życie, w zamian za życie ojca. Potwór przystaje na propozycję. Ku zdziwieniu Belle, bestia nie więzi jej w lochu. Zamiast tego dziewczyna zamieszkuje w pięknej komnacie pełnej zaczarowanych przedmiotów, takich jak: zegar Cogsworth (Ian McKellen), świecznik Lumiere (Ewan McGregor), czy miotełka Plumette (Gugu Mbatha-Raw). Tymczasem Maurice chcąc uratować swą córkę, zwraca się o pomoc do pewnego myśliwego - Gastona (Luke Evans), który jest zakochany w Belle.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Dzieciak rządzi2ddubbingKino z Rodziną

film animoway, USA, 2017

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Strażnicy galaktyki vol. 22ddubbingKino z RodzinąPremiera

przygodowy, sci-fi, USA Marvel, 2017

Reżyseria: James Gunn

Obsada: Chris Pratt, Kurt Russell, Vin Diesel

Od lat: 12


Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Power Rangers2ddubbingKino z Rodziną

akcja, sci-fi, USA, 2017

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Dean Israelite

Obsada: Dacre Montgomery, Bryan Cranston

Od lat: 10


Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara2ddubbingKino z Rodziną

film przygodowy, fantasy, USA Disney, 2017

Czas trwania: 129 min.

Reżyseria: Joachim Roenning

Obsada: Johnny Depp, Javier Bardem

Od lat: 10


Nikczemny kapitan Salazar (Javier Bardem) wraz ze swoją załogą piratów-zjaw ucieka z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięga zemstę na wszystkich piratach. Nieuniknionej zagładzie próbuje zapobiec Jack Sparrow (Johnny Depp). Dowódca "Czarnej Perły" wyrusza w podróż, by odnaleźć Trójząb Posejdona, mistyczny artefakt dający władzę nad morzami, i użyć go w walce przeciwko Salazarowi.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Auta 32ddubbingKino z Rodziną

film animowany, USA Disney, 2017

Czas trwania: 105 min.

Reżyseria: Brian Fee

Od lat: bez ograniczeń


BILET TYLKO 12 zł.


Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 sierpnia12:30 23 sierpnia12:30 24 sierpnia12:30

Gru Dru i Minionki2ddubbingKino z RodzinąPremiera

film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 96 min.

Od lat: bez ograniczeń


To powrót, na który czekają wszyscy! Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki” (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek – Margo, Edith i Agnes – oraz, naturalnie, Minionków! Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Volta

komedia, Polska, 2017

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Juliusz Machulski

Obsada: Olga Bołądź, Andrzej Zieliński, Tomasz Kot

Od lat: 15


Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Transformers: Ostatni Rycerz2ddubbingKino z Rodziną

Akcja, Sci-Fi, USA, 2017

Czas trwania: 140 min.

Reżyseria: Michael Bay

Obsada: Mark Wahlberg, Anthony Hopkins

Od lat: 12


Transformers Ostatni Rycerz rozbija rdzeń mitu o tej popularnej serii, redefiniując zarazem pojęcie bohatera. Ludzie i Transformery toczą ze sobą wojnę, Optiums Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości jest zakopany w sekretach przeszłości, w zapomnianej historii obecności Transformerów na Ziemi. Uratowanie ludzkości leży w rękach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade’a Yeagera, Bumblebee oraz brytyjskiego lorda i oksfordzkiej profesorki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Spider-Man Homecoming2ddubbingKino z Rodziną

Akcja sci-fi, USA Marvel, 2017

Czas trwania: 130 min.

Reżyseria: Jon Watts

Obsada: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr.

Od lat: 10


Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko "Spider-Manem z sąsiedztwa". Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Dwóch obdarzonych wyjątkowo niezwykłą wyobraźnią przyjaciół szkolnych, którzy słyną z niesamowitych wyczynów, hipnotyzuje znienawidzonego dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako „Kapitan Majtas”.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Annabelle: Narodziny zła Premiera

Horror, USA , 2017

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: David F. Sandberg

Obsada: Stephanie Sigman, Talitha Bateman

Od lat: 16


Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 sierpnia20:30 23 sierpnia20:30 24 sierpnia20:30

Fatima. Ostatnia tajemnicalektorKino i Wiara

Dokument fabularyzowany, religiijny, Hiszpania, 2017

Czas trwania: 80 min.

Reżyseria: Andrés Garrigó

Od lat: 12


Mónica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie. Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat! Intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

21 sierpnia18:15 22 sierpnia16:15 23 sierpnia16:15 24 sierpnia16:15

Valerian i miasto tysiąca planet2ddubbingKino z Rodziną

science fiction, akcja, Francja USA, 2017

Czas trwania: 137 min.

Reżyseria: Luc Besson

Obsada: Clive Owen, Ethan Hawke, Rihanna

Od lat: 12


Valerian i Laurelina to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

BAJKOWE LATO

Filmy animowane,

Od lat: bez ograniczeń


BAJKOWE LATO

To propozycja kina Iskra dla młodych widzów. Wybrane tytuły i seanse z repertuaru kina w cenie 12 zł dla Każdego!

W promocji następujące seanse:

GRU DRU I MINIONKI 15 sierpnia godz. 12:00 16-17 sierpnia godz.14:00

AUTA 3 22-24 sierpnia godz.12:30

GANG WIEWIÓRA 2 29-31 sierpnia godz.12:30

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Atomic Blonde

Thriller Akcja, USA, 2017

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: David Leitch

Obsada: Charlize Theron, James McAvoy

Od lat: 15


Film współtwórcy sukcesów takich hitów jak „John Wick”, „Podziemny krąg”, „300” i „Troja”. Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona „The Coldest City”. Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 sierpnia20:30 26 sierpnia19:30 27 sierpnia19:30 29 sierpnia20:00 30 sierpnia20:00 31 sierpnia20:00

Wojna o Planetę Małp3dnapisy

Dramat, Akcja, Sci-Fi, USA, 2017

Czas trwania: 140 min.

Reżyseria: Matt Reeves

Obsada: Woody Harrelson, Andy Serkis

Od lat: 12


Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Mała Wielka Stopa2ddubbingKino z Rodziną

Filmy animowany, Francja, 2017

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykłe konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata posiada szczególne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

21 sierpnia16:30 22 sierpnia14:30 23 sierpnia14:30 24 sierpnia14:30

Gang Wiewióra 22ddubbingKino z Rodziną

Film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 86 min.

Od lat: bez ograniczeń


W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 sierpnia13:15 26 sierpnia12:00 27 sierpnia12:00 29 sierpnia12:30 30 sierpnia12:30 31 sierpnia12:30

Agentka specjalnej troski

Komedia, Francja, 2017

Czas trwania: 105 min.

Reżyseria: Dany Boon

Obsada: Dany Boon, Alice Pol

Od lat: 15


Bohaterem filmu jest dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID, który od czasu miłosnego zawodu staje się zatwardziałym wrogiem kobiet. Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, aby przygotować do egzaminów niezdarną policjantkę. Marzy ona o tym, aby zostać pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Na jego nieszczęście nie może się jej szybko pozbyć, bo dziewczyna jest oczkiem w głowie swojego tatusia – Ministra Spraw Wewnętrznych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 sierpnia18:30 26 sierpnia17:30 27 sierpnia17:30 29 sierpnia18:00 30 sierpnia18:00 31 sierpnia18:00

Valerian i miasto tysiąca planet3ddubbingKino z Rodziną

Akcja, Sci-Fi, Francja USA, 2017

Czas trwania: 137 min.

Reżyseria: Luc Besson

Obsada: Clive Owen, Ethan Hawke, Rihanna

Od lat: 12


Valerian i Laurelina to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

21 sierpnia20:00 22 sierpnia18:00 23 sierpnia18:00 24 sierpnia18:00

Capitan FantasticDKF Kinochłon

Komedia, dramat, USA, 2016

Czas trwania: 118 min.

Reżyseria: Matt Ross

Obsada: Viggo Mortensen

Od lat: 13


Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury, tel. 87 643 36 59 i w kinie na godzinę przed seansem.


Gościem pokazu będzie dr Maciej Białous z Instytutu Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Ben jest ojcem sześciorga dzieci, które wspólnie z żoną wychowuje z dala od zgiełku miasta. Żyją inaczej niż przeciętna amerykańska rodzina: jedzą to, co uda im się upolować, nie chodzą do normalnej szkoły, uczą się sztuki przetrwania, żyjąc w miłości i wzajemnym szacunku. Kiedy sytuacja rodzinna zmienia się, muszą stawić czoła cywilizacji.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

28 sierpnia18:30

KlientDKF Kinochłon

Dramat, Francja, Iran, 2016

Czas trwania: 125 min.

Reżyseria: Asghar Farhadi

Obsada: Shahab Hosseini

Od lat: 15


Młode małżeństwo musi nieoczekiwanie opuścić swoje mieszkanie. Wprowadzają się do użyczonego przez znajomego lokalu w centrum Teheranu, nie zdając sobie sprawy, kto był jego poprzednim najemcą. Gdy w nowym mieszkaniu nieznany sprawca napada na kobietę, jej mąż rozpoczyna prywatne śledztwo. Mężczyzna usiłuje za wszelką cenę, bez pomocy policji, dotrzeć do agresora, by poznać motywy jego działania. Seria nieoczekiwanych wydarzeń w dramatyczny sposób zmieni życie małżonków.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

TarapatyKino z RodzinąPremiera

Film przygodowy, familijny, Polska, 2017

Czas trwania: 85 min.

Reżyseria: Marta Karwowska

Obsada: Piotr Głowacki, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stroiński

Od lat: 6


Przyjaźń to wcale nie jest taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania - nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

ToPremiera

Horror, USA, 2017

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Andres Muschietti

Obsada: Bill Skarsgård, Finn Wolfhard

Od lat: 16


Film na podstawie słynnej powieści grozy Stephena Kinga. Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Moje wakacje z RudymdubbingKino z Rodziną

Film familijny, Australia, 2017

Czas trwania: 88 min.

Reżyseria: Kriv Stenders

Od lat: 6


Kiedy jedenastoletni Mick zostaje wysłany na farmę dziadka w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Blue – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem i przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Blue, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 sierpnia15:00 26 sierpnia14:00 27 sierpnia14:00 29 sierpnia14:15 30 sierpnia14:15 31 sierpnia14:15

Gang Wiewióra 23ddubbingKino z Rodziną

Film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 86 min.

Od lat: bez ograniczeń


W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 sierpnia16:45 26 sierpnia15:45 27 sierpnia15:45 29 sierpnia16:00 30 sierpnia16:00 31 sierpnia16:00

Obdarowani

Dramat, USA, 2017

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Marc Webb

Obsada: Chris Evans, Octavia Spencer


Frank Adler to samotny mężczyzna, który mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje „genialne dziecko” – swą wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary. Evelyn ma po swej stronie całą armię prawników, podczas gdy Frank może liczyć tylko na dwie osoby: życzliwą mu gospodynię, Robertę i nauczycielkę Mary, Bonnie, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Wkrótce uświadamia sobie, że podobnie, jak wybitne zdolności są darem losu dla Mary, tak pojawienie się dziewczynki w jego życiu jest darem dla niego samego.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Kino z RodzinąPremiera

2d

dubbing

14-17 sierpnia
15-17 sierpnia
Kino z Rodziną

2d

dubbing

4-17 sierpnia
Premiera
11-24 sierpnia
Kino z Rodziną

2d

dubbing

28 lipca - 3 sierpnia
Kino i Wiara

lektor

18-24 sierpnia
Kino z Rodziną

2d

dubbing

18-20 sierpnia

3d

napisy

18-20 sierpnia
Kino z Rodziną

2d

dubbing

18-24 sierpnia
Kino z Rodziną

3d

dubbing

21-24 sierpnia
Kino z Rodziną

2d

dubbing

22-24 sierpnia godz.12:30
Kino z Rodziną

2d

dubbing

25-31 sierpnia
Kino z Rodziną

3d

dubbing

25-31 sierpnia
Kino z Rodziną

2d

dubbing

3 czerwca godz.11:15
Kino z Rodziną

2d

dubbing

26-28 lipca
25-31 sierpnia
25-31 sierpnia
Kino z Rodziną

dubbing

25-31 sierpnia
DKF Kinochłon
28 sierpnia godz.18:30
1-7 września
DKF Kinochłon
11 września godz.18:30
Premiera
Od 8 do 21 września
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Kino z RodzinąPremiera
Od 15 września
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Kino z RodzinąPremiera

2d

dubbing

12 lipca godz. 15:30
Kino z Rodziną

2d

dubbing

13 lipca godz. 15:30
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 15 maja