Kasa kina jest otwarta codziennie na godzinę przed pierwszym seansem i do rozpoczęcia ostatniego.
Rezerwacje są anulowane pół godziny przed danym seansem. Tel. do kasy 87 641 01 36

Przełęcz ocalonych

dramat wojenny, USA, 2016

Czas trwania: 130 min.

Reżyseria: Mel Gibson

Obsada: Andrew Garfield, Sam Worthington

Od lat: 15


Schyłek drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy ciężkie walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się wobec niego mylono. Podczas najcięższych starć, wielokrotnie ryzykując życiem, wydostaje z ognia walki ponad 70 rannych żołnierzy. Tak rodzi się legenda bezbronnego bohatera.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Za niebieskimi drzwiamiKino z RodzinąJedyny Taki Seans

film młodzieżowy, fantasy, Polska, 2016

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Mariusz Palej

Obsada: Michał Żebrowski, Ewa Błaszczyk, Adam Ferency

Od lat: 10


Film "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci - ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele - magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata "we śnie". Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Sing2ddubbingKino z RodzinąPremiera

film animowany, komedia, USA, 2016

Czas trwania: 110 min.

Od lat: bez ograniczeń


W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Matthew McConaughey) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz (Seth MacFarlane), nieśmiała Słonica (Tori Kelly), której towarzyszy pewna siebie matka (Reese Witherspoon), młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca (Scarlett Johansson)

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Balerina2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, Francja Kanada, 2016

Czas trwania: 90 min.


11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem, ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu, Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka, podstępna Kamila, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Lion. Droga do domu

dramat, przygodowy, Australia, 2016

Czas trwania: 129 min.

Reżyseria: Garth Davis

Obsada: Dev Patel. Rooney Mara

Od lat: 13


Film został zainspirowany prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości. Pięcioletni chłopiec gubi się na ulicach Kalkuty, tysiące kilometrów od domu. Napotkanym ludziom nie jest w stanie powiedzieć o sobie wiele. Nie zna nazwiska ani adresu rodziny. Zdany wyłącznie na siebie, musi stawić czoła zagrożeniom czekającym na ulicach wielomilionowego miasta. W najmniej oczekiwanym momencie jego los odmienia para Australijczyków. 25 lat później, już jako mężczyzna, wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Zerwany kłosKino i Wiara

dramat religijny, Polska, 2016

Czas trwania: 93 min.

Reżyseria: Witold Ludwig

Obsada: Aleksandra Hejda, Dariusz Kowalski

Od lat: 13


W cyklu: Kino i Wiara - bilety w cenie tylko 13 zł


Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina. Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki? Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Maria Skłodowska-CuriePremiera

dramat biograficzny, Polska Francja, 2016

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Marie Noelle

Obsada: Karolina Gruszka, Daniel Olbrychski

Od lat: 13


"Maria Skłodowska-Curie" to nie tylko wierna faktom opowieść o niesamowitym życiu naukowca, odkrywczyni dwóch pierwiastków – polonu i radu, ale przede wszystkim portret niezwykłej kobiety, która dzięki swojej inteligencji i wiedzy oraz nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki, od zawsze zdominowany przez mężczyzn. Jako pierwsza kobieta w Europie uzyskała tytuł doktora. W 1906 roku przyznano jej profesurę i równocześnie objęła własną katedrę na paryskiej Sorbonie, co we Francji było wydarzeniem bez precedensu. Była też pierwszą uczoną, która zdobyła Nobla. W dziejach tej nagrody nadal jest jedynym podwójnym laureatem, wyróżnionym w dwóch różnych dziedzinach naukowych. Film w reżyserii Marie Noëlle to jednak przede wszystkim portret Skłodowskiej-Curie, jakiej nie znaliśmy – czułej matki, kochającej żony, kobiety charyzmatycznej, zdecydowanej, choć pełnej dylematów i sprzeczności.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Był sobie PiesdubbingKino z Rodziną

film familijny, przygodowy, USA, 2016

Czas trwania: 104 min.

Reżyseria: Lasse Hallström

Obsada: Dennis Quaid

Od lat: 7


Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Wyklęty

dramat wojenny, Polska, 2017

Czas trwania: 105 min.

Reżyseria: Konrad Łęcki

Obsada: Marcin Kwaśny, Janusz Chabior, Olgierd Łukaszewicz

Od lat: 13


"Wyklęty" to oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Chata

dramat, USA, 2016

Czas trwania: 136 min.

Reżyseria: Stuart Hazeldine

Obsada: Sam Worthington, Octavia Spencer

Od lat: 13


Bilet z okazji Urodzin Kina tylo 12 zł!


Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Piękna i Bestia2ddubbingKino z Rodziną

romans, musical, baśń, USA DIsney, 2017

Czas trwania: 129 min.

Reżyseria: Bill Condon

Obsada: Emma Watson, Luke Evans

Od lat: 7


Belle (Emma Watson) jest mieszkanką francuskiej wioski. Kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Maurice (Kevin Kline) został uwięziony w pałacu okrutnej bestii (Dan Stevens), postanawia odnaleźć jego siedzibę. Dziewczyna oferuje mu swe życie, w zamian za życie ojca. Potwór przystaje na propozycję. Ku zdziwieniu Belle, bestia nie więzi jej w lochu. Zamiast tego dziewczyna zamieszkuje w pięknej komnacie pełnej zaczarowanych przedmiotów, takich jak: zegar Cogsworth (Ian McKellen), świecznik Lumiere (Ewan McGregor), czy miotełka Plumette (Gugu Mbatha-Raw). Tymczasem Maurice chcąc uratować swą córkę, zwraca się o pomoc do pewnego myśliwego - Gastona (Luke Evans), który jest zakochany w Belle.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Azyldubbing

dramat biograficzny, historyczny, USA,

Czas trwania: 126 min.

Reżyseria: Niki Caro

Obsada: Jessica Chastain, Daniel Brühl

Od lat: 12


To jedna z takich historii, o które kino musiało się upomnieć. Poruszająca filmowa opowieść, która wydarzyła się naprawdę. Antonina Żabińska, żona dyrektora warszawskiego zoo, wspólnie z mężem, Janem, ukrywali podczas II wojny światowej dziesiątki Żydów. Osobiście wydostawali ich z getta i pomagali przetrwać w opustoszałych murach ogrodu zoologicznego. Niektórzy ukrywani byli w miejscach przeznaczonych dla zwierząt, inni w willi Żabińskich. W 1965 roku Jan i Antonina Żabińscy zostali odznaczeni przez instytut Jad Waszem tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Munio. Strażnik KsiężycadubbingKino z Rodziną

film animowany, Francja, 2017

Czas trwania: 85 min.

Od lat: bez ograniczeń


W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

OzzydubbingKino z Rodziną

film animowany, Hiszpania, 2016

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Bilet z okazji Urodzin Kina tylo 12 zł!


Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zacznie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych - Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

MilczenieKino i Wiara

dramat historyczny, religijny, Japonia, USA, 2016

Czas trwania: 162 min.

Reżyseria: Martin Scorsese

Obsada: Adam Garfield, Adam Driver, Liam Nesson

Od lat: 15


W cyklu: Kino i Wiara - bilety w cenie tylko 13 zł


XVII wiek. Dwóch młodych jezuitów pokonuje tysiące kilometrów, aby potajemnie przedostać się do Japonii, gdzie toczy się bezwzględna walka z chrześcijaństwem. Misjonarze poszukują swojego nauczyciela – słynącego z odwagi kapłana, o którym krążą plotki, że wyrzekł się wiary katolickiej i został buddyjskim mnichem. To, czego doświadczą, wystawi ich umiejętności przetrwania, a także wszystko, w co wierzą, na najcięższą próbę.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Dzieciak rządzi2ddubbingKino z Rodziną

film animoway, USA, 2017

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski2ddubbingKino z RodzinąPremiera

film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

26 maja14:00 26 maja17:30 27 maja13:30 27 maja17:30 28 maja11:30 28 maja18:00 29 maja13:30 29 maja17:30 30 maja14:00 30 maja18:00 31 maja14:00 31 maja18:00 1 czerwca14:30 1 czerwca18:15

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski3ddubbingKino z RodzinąPremiera

film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

26 maja15:45 27 maja15:30 28 maja16:00 29 maja15:30 30 maja16:00 31 maja16:00 1 czerwca16:15

Strażnicy galaktyki vol. 22ddubbingKino z RodzinąPremiera

przygodowy, sci-fi, USA Marvel, 2017

Reżyseria: James Gunn

Obsada: Chris Pratt, Kurt Russell, Vin Diesel

Od lat: 12


Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Uciekaj!

horror, USA, 2017

Czas trwania: 103 min.

Reżyseria: Jordan Peele

Obsada: Daniel Kaluuya

Od lat: 15


Historia młodego czarnoskórego chłopaka, Chrisa Washingtona (Daniel Kaluuya), który wybiera się z zapoznawczą wizytą do posiadłości rodziców jego białej dziewczyny – Rose Armitage (znana z serialu "Dziewczyny" Allison Williams). Szybko orientuje się, że atmosfera domu jest, mówiąc delikatnie, dziwna. Nie spodziewa się jednak, że powodem zaproszenia nie jest wyłącznie chęć poznania go przez rodziców Rose. Chris wierzy, że nerwowa atmosfera panująca w domu Armitage’ów wynika z przyczyn rasowych. Niedługo jednak odkryje zadziwiającą prawdę. Prawdę, jakiej nie mógł się spodziewać...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Obcy: Przymierze

science-fiction, horror, USA, 2017

Czas trwania: 122 min.

Reżyseria: Ridley Scott

Obsada: Michael Fassbender, Katherine Waterston

Od lat: 15


Statek osadniczy "Przymierze" dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i zagadek świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (nominowany do Oscara Michael Fassbender), ocalały z katastrofy "Prometeusza". Gdy odkrywają, że świat ten kryje w sobie niewyobrażalne zagrożenie, muszą podjąć przerażającą próbę ucieczki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

26 maja19:15 27 maja19:30 28 maja20:00 30 maja20:00 31 maja20:00 1 czerwca20:15

Teraz i w godzinę śmierciPremieraKino i Wiara

dokumentalny, religijny, Polska, 2017

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Mariusz Pilis, Dariusz Walusiak

Od lat: 13


Film z cyklu "kino i wiara" bilet tylko 13 zł.


Czy prawdą jest, że równo sto lat temu w Fatimie Maryja, zachęcając do odmawiania różańca, podarowała światu najlepszą broń w walce ze złem? Na zdjęciu młody amerykański żołnierz. Chwilę wcześniej został ciężko ranny. Cierpi, ale jest spokojny. W zaciśniętej pięści, brudnej od krwi i ziemi wznosi różaniec... Autorka tego ujęcia zginie w Afganistanie trzy lata później... Historia tej fotografii staje się inspiracją dla dwóch polskich filmowców: Mariusza Pilisa i Dariusza Walusiaka, do wyruszenia w wielomiesięczną podróż z kamerą przez cztery kontynenty, by przekonać się, czy naprawdę – jak twierdzą katolicy – modlitwa różańcowa może zmieniać bieg historii.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 maja16:30

Gwiazdy

dramat, biograficzny, Polska, 2017

Czas trwania: 106 min.

Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński

Obsada: Mateusz Kościukiewicz, Magdalena Cielecka, Adam Woronowicz

Od lat: 13


Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem... oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów – Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak). Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy. Kiedy ciężka kontuzja kończy karierę Gintera, a samego Banasia przybliża do składu "orłów Górskiego", bohater staje przed trudnym, życiowym wyborem. Stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 maja18:30

The Circle. KrągPremiera

Thriller, sci-fi, USA, 2017

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: James Ponsoldt

Obsada: Emma Watson, Tom Hanks

Od lat: 15


Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 maja20:30

Riko prawie bocian2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, Belgia, USA, 2017

Czas trwania: 80 min.

Od lat: bez ograniczeń


Rysio jest wróblem przygarniętym przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater, przekonany, że też jest bocianem, wyrusza ich śladem w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu. Towarzyszą mu nowi przyjaciele - ekscentryczna sowa i narcystyczna papuga, która marzy o karierze gwiazdy disco.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

SplitDKF Kinochłon

thriller, USA, 2017

Czas trwania: 116 min.

Reżyseria: M. Night Shyamalan

Obsada: James McAvoy

Od lat: 16


Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury, tel. 87 643 36 59 i w kinie na godzine przed seansem.


Pokaz z cyklu "Czasami Nocami".
Kevin, człowiek z co najmniej 24 osobowościami, jest zmuszony do uprowadzenia trzech nastolatek. Podczas ich przetrzymywania, ostateczna osobowość - "Bestia" zaczyna się materializować.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

26 maja21:30

Power Rangers2ddubbingKino z Rodziną

akcja, sci-fi, USA, 2017

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Dean Israelite

Obsada: Dacre Montgomery, Bryan Cranston

Od lat: 10


Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Song to SongDKF Kinochłon

muzyczny, USA, 2017

Czas trwania: 129 min.

Reżyseria: Terrence Malick

Obsada: Ryan Gosling, Michael Fassbender, Natalie portman, Rooney Mara

Od lat: 15


Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury, tel. 87 643 36 59 i w kinie na godzine przed seansem.


"Song to Song" to współczesne love story rozgrywające się w świecie muzycznej bohemy. BV (Gosling) i Faye (Mara) są szaleńczo zakochanymi w sobie marzycielami. Oprócz miłości, łączy ich pragnienie, by zaistnieć w muzycznym świecie. Choć drzwi do kariery może otworzyć im muzyczny magnat Cook (Fassbender), intencje cynicznego biznesmena nie są do końca jasne. Sprawy skomplikują się, gdy do miłosnego trójkąta dołączy jego nowa muza (Portman).

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Wonder WomandubbingKino z RodzinąPremiera

film przygodowy, fantasy, USA DC Comics, 2017

Czas trwania: 137 min.

Reżyseria: Patty Jenkins

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine

Od lat: 12


Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Piraci z Karaibów: Zemsta SalazaradubbingKino z Rodziną

film przygodowy, fantasy, USA, 2017

Czas trwania: 129 min.

Reżyseria: Joachim Roenning

Obsada: Johnny Depp, Javier Bardem

Od lat: 10


Nikczemny kapitan Salazar (Javier Bardem) wraz ze swoją załogą piratów-zjaw ucieka z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięga zemstę na wszystkich piratach. Nieuniknionej zagładzie próbuje zapobiec Jack Sparrow (Johnny Depp). Dowódca "Czarnej Perły" wyrusza w podróż, by odnaleźć Trójząb Posejdona, mistyczny artefakt dający władzę nad morzami, i użyć go w walce przeciwko Salazarowi.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Przyrzeczenie

Dramat hsitoryczny, USA Hiszpania, 2017

Czas trwania: 134 min.

Reżyseria: Terry George

Obsada: Oscar Isaac, Christian Bale

Od lat: 15


Rok 1915, stolica Imperium Osmańskiego. Michael przybywa do Stambułu, by zrealizować swoje wielkie plany o studiach medycznych i zacząć życie o jakim zawsze marzył. Gdy poznaje Anę, od pierwszej chwili wie, że to kobieta jego życia. Za plecami narzeczonego Any, słynnego amerykańskiego fotoreportera Chrisa, wybucha namiętny romans. W tym czasie Imperium zaczyna drżeć w posadach, a na ulicach Stambułu robi się niespokojnie. Siły tureckich nacjonalistów, korzystając z narastającego chaosu rozpoczynają prześladowania ludności ormiańskiej. Michael i Ana, oboje ormiańskiego pochodzenia, z dnia na dzień stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Gdy krew płynie ulicami, a świat odwraca oczy, to Amerykanin Chris może okazać się jedyną szansą ocalenia dla zakochanych. Większość jednak nie będzie miała nawet takiej szansy..

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

28 maja13:30 29 maja19:30

Alicja po drugiej stronie lustra3ddubbingKino z Rodziną

film fantasy, przygodowy, USA Disney, 2016

Czas trwania: 108 min.

Reżyseria: James Bobin

Obsada: Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter

Od lat: 7


Dzień Dziecka w Kinie Iskra. START od 10:30


Seans z okazji Dnia Dziecka. Od godz. 10:30 zabieramy was do Krainy Czarów (w holu kina). Czekają was liczne atrakcje, każdy młody widz otrzyma również od Nas prezent. Finałem będzie seans "Alicji po drugiej stronie lustra 3D" o godz. 11:15. Bilety wg cennika kina.

Disney przedstawia wzruszającą opowieść o potędze przyjaźni, rodzinnych więzów i sile przebaczenia. Przejdź przez magiczne lustro i powróć razem z Alicją do olśniewającej Krainy Czarów. Aby ocalić Szalonego Kapelusznika bohaterka będzie musiała wyruszyć w niebezpieczną podróż w czasie i odkryje, jak wydarzenia z przeszłości ukształtowały losy jej przyjaciół (oraz wrogów).

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

4 czerwca11:15

Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Dzień Dziecka w Kinie Iskra. START od 13:15


Seans z okazji Dnia Dziecka. Od godz. 13:15 zabieramy was do Krainy Czarów (w holu kina). Czekają was liczne atrakcje, każdy młody widz otrzyma również od Nas prezent. Finałem będzie seans "Smerfów" o godz. 14:00. Bilety wg cennika kina.

W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

4 czerwca14:00

Jutro będziemy szczęśliwiIskra na Obcasach

komedia, dramat, Francja, 2017

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: Hugo Gélin

Obsada: Omar Sy

Od lat: 13


Film z cyklu "Iskra na Ocbasach" - bilety dla Pań tylko 13 zł


Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 czerwca19:00
Kino i Wiara
5 kwietnia godz. 19:30
25.11 - 1.12

dubbing

Od 7 kwietnia
Kino i Wiara
10 kwietnia godz. 17:15
18 kwietnia g.18:00
Kino z Rodziną

dubbing

Od 17 kwietnia
Kino z RodzinąJedyny Taki Seans
1 lutego godz.16:00
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 28 kwietnia
Kino z RodzinąPremiera

2d

dubbing

Od 12 maja
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 15 maja
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 19 maja
Od 19 maja
Premiera
Od 19 maja
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 19 maja
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 25 lutego (wznowienie)
Premiera
Od 3 marca
DKF Kinochłon
26 maja g.21:30
Od 28 maja
Kino z Rodziną

dubbing

Od 10 marca
Kino z RodzinąPremiera

2d

dubbing

Od 26 maja
Kino z RodzinąPremiera

3d

dubbing

Od 26 maja
Od 26 maja
Kino z RodzinąPremiera

dubbing

Od 2 czerwca
Kino z Rodziną

dubbing

Od 9 czerwca
Kino z Rodziną

3d

dubbing

4 czerwca g.11:15
Kino z Rodziną

2d

dubbing

4 czerwca g.14:00
Iskra na Obcasach
19 czerwca godz. 19:00
Od 25 marca
Kino z Rodziną

dubbing

Od 24 marca
DKF Kinochłon
Kinogranie 28 czerwca
Kino z RodzinąPremiera

2d

dubbing

23-24 marca dla grup