Kasa kina jest otwarta codziennie na godzinę przed pierwszym seansem i do rozpoczęcia ostatniego.
Rezerwacje są anulowane pół godziny przed danym seansem. Tel. do kasy 87 641 01 36

Mała Akademia BBC Earth 3ddubbingKino z Rodziną

Film przyrodniczy 3D, Wielka Brytania, 2017

Czas trwania: 45 min + 45 min.

Od lat: 6


Pokaz z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Bilety w cenie 12 zł.


"Dzika Afryka" (3D) to jeden z najbardziej ambitnych filmów przyrodniczych 3D, jakie kiedykolwiek zagościły na dużym ekranie. Film powstał przy użyciu najnowocześniejszej technologii 3D, by móc przenieść widzów prosto do dzikiego serca Afryki i pozwolić im przeżyć swoje własne safari.
"Mali giganci" (3D) to pierwszy film BBC Earth na dużym ekranie, który przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i "supermocami" muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w walce o przetrwanie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Dunkierka

Dramat wojenny, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 106 min.

Reżyseria: Christopher Nolan

Obsada: Mark Rylance, Tom Hardy, Cillian Murphy

Od lat: 15


"Dunkirk" opowiada o słynnej Operacji Dynamo, której efektem była granicząca z cudem ewakuacja odciętych przez Niemców żołnierzy Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz innych oddziałów alianckich z Francji w 1940 roku. W wyniku trwającej blisko 10 dni akcji uratowano ponad 140 tysięcy francuskich i belgijskich żołnierzy oraz 198 tysięcy Brytyjczyków.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Spacer z dinozaurami - Mała Akademia BBC3ddubbing

Film przyrodniczy 3D, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 40 min.

Od lat: od 6 lat


Film z serii Mała Akdemia BBC Earth.
Spacer z dinozaurami to pełen akcji dokument opowiadający o rodzinie Pachyrhinosaurusów, które rozpoczynają swoją epicką wędrówkę. Ten niezwykły dokument, czerpiąc z najnowszych naukowych badań, przywraca do życia wymarłe przed wiekami stworzenia, dając nam niezapomnianą możliwość obcowania z nimi na dużym ekranie. Niezwykły spacer, na który się udajemy, ma moc przenoszenia w czasie, pozwala nie tylko przyjrzeć się bliżej tym fantastycznym stworzeniom, ale również przeżyć wraz z nimi niesamowitą przygodę. Wszystko - zaczynając od wyglądu dinozaurów, a na ich ruchach i zachowaniach kończąc, zostało precyzyjnie skonstruowane na podstawie dowodów zebranych ze skamielin. Twórcy filmu połączyli wiedzę z zakresu paleontologii z dokładną wiedzą na temat dzisiejszych zachowań zwierząt, aby stworzyć wyjątkowo realistyczny portret tych fascynujących stworzeń.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Cudowny chłopakdubbingKino z Rodziną

Dramat, komedia, USA, 2017

Czas trwania: 107 min.

Reżyseria: Stephen Chbosky

Obsada: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

Od lat: 10


Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

JaskiniowiecKino z Rodziną

Film animowany, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Nick Park

Od lat: bez ograniczeń


W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Player One3ddubbingKino z RodzinąPremiera

Sci-fi, przygodowy, USA, 2018

Czas trwania: 131 min.

Reżyseria: Steven Spielberg

Obsada: Tye Sheridan, Mark Rylance, Simon Pegg

Od lat: 12


Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OASIS, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe wielkanocne jajko ukryte gdzieś w OASIS. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Piotruś Królik

Film familijny, Wlk. Brytania, 2018

Czas trwania: 93 min.

Reżyseria: Will Gluck

Obsada: Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill

Od lat: bez ogrnaiczeń


Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii Piotruś Królik wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Do zakochania jeden krokIskra na Obcasach

Komedia romantyczna, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 110 min. + 45 min.

Reżyseria: Richard Loncraine

Obsada: Imelda Staunton, Timothy Spall

Od lat: 15


Bilety dla Pań w cenie 15 zł. Spotkanie przed filmem 45 minut.


ISKRA NA OBCASACH to FILM + SPOTKANIE PRZED FILMEM. ok 45 minut atrakcji przygotowanych przez naszych Partnerów.
Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

4 czerwca18:30

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety BBC EarthdubbingKino z RodzinąDOBRE CZWARTKI

Dokumentalny, przyrodniczy, Chile, Wlk. Brytania, 2018

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Richard Dale, Lixin Fan

Od lat: bez ograniczeń


Oto 24 godziny na nieprawdopodobnej planecie zwanej Ziemią. Odkryjcie niezwykłe stworzenia, niepokazane w ten sposób nigdy wcześniej. Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania zobaczymy je z bliska, widziane okiem natury. Już nigdy nie spojrzycie na nie tak samo. Zobacz świat, który sprawi, że połączysz się z naturą, mogąc niemal jej dotknąć. Wszystkie zwierzęta połączone są z planetą, którą nazywamy domem, ukształtowanym przez siły wprawiające ją w ruch. Dotyczy to także najlepiej poznanego gatunku – nas samych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

BasiaKino z Rodziną

Film animowany, Polska, 2018

Czas trwania: 50 min.

Od lat: bez ograniczeń


„Basia” to adaptacja pięciu książek z kultowej już serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyserzy serialu, Marcin Wasilewski i Łukasz Kacprowicz, zachowali styl rysunków i poczucie humoru tak charakterystyczne dla książek o Basi. Pokazują w nim świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. Każdy z prezentowanych pięciu odcinków zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Avengers: Wojna bez granic2ddubbingKino z Rodziną

Akcja Sci-Fi Komiks, Marvel USA, 2018

Czas trwania: 155 min.

Reżyseria: Anthony Russo, Joe Russo

Obsada: Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Pratt, Chris Hemsworth

Od lat: 10


Kiedy Avengersi i ich sojusznicy kontynuują ochronę świata przed globalnym zagrożeniem, pojawia się nowy przeciwnik, Thanos (Josh Brolin). Celem tego międzygalaktycznego despoty jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Chce za ich pomocą kreować rzeczywistość według własnej, pokręconej woli. Los Ziemi i wszelkiego życia znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Deadpool 22dnapisyPremiera

Komedia, Akcja, Sci-fi, USA, 2018

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: David Leitch

Obsada: Ryan Reynolds, Josh Brolin

Od lat: 15


Po przeżyciu groźnego wypadku podczas serfowania, Wade Wilson (Ryan Reynolds) stara się spełnić swoje marzenia o sławie jako hodowca buldoga francuskiego, jednocześnie żyjąc w otwartym związku z ukochaną kobietą. Próbuje odzyskać swoją pasję do życia, toczy walki z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. Podróżuje po całym świecie, by odkrywać znaczenie rodziny, przyjaźni i by ubogacić swoje życie seksualne.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 maja18:15 23 maja20:30 24 maja20:30

Luis i obcy dubbingKino z Rodziną

Film animowany, Niemcy, 2018

Czas trwania: 80 min.

Od lat: bez ograniczeń


12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Deadpool 22ddubbingPremiera

Komedia, Akcja, Sci-fi, USA, 2018

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: David Leitch

Obsada: Ryan Reynolds, Josh Brolin

Od lat: 15


Po przeżyciu groźnego wypadku podczas serfowania, Wade Wilson (Ryan Reynolds) stara się spełnić swoje marzenia o sławie jako hodowca buldoga francuskiego, jednocześnie żyjąc w otwartym związku z ukochaną kobietą. Próbuje odzyskać swoją pasję do życia, toczy walki z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. Podróżuje po całym świecie, by odkrywać znaczenie rodziny, przyjaźni i by ubogacić swoje życie seksualne.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 maja20:30 23 maja16:15 24 maja16:15

Lady bird

Dramat, USA, 2017

Czas trwania: 93 min.

Reżyseria: Greta Gerwig

Obsada: Saoirse Ronan

Od lat: 15


Christine (Lady Bird) McPherson ze wszystkich swych młodzieńczych sił sprzeciwia się matce. Kobiecie silnej, wyrazistej o jasno sprecyzowanych poglądach, pracującej bez wytchnienia jako pielęgniarka po tym, jak jej mąż stracił pracę. Warto wspomnieć, że bunt tytułowej Lady Bird to tak naprawdę walka z samą sobą, bowiem niezależność nastolatki jest lustrzanym odbiciem charakteru matki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Bóg morduSpektakl

Spektakl, komedia,

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Dominik Nowak

Obsada: Katarzyna Misiewicz-Żurek, Katarzyna Maciąg i Lesław Żurek.

Od lat: 25


Bóg mordu to niezwykle napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Czwórka dorosłych osób rozmawia w kulturalny sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt, odsłaniając ciemne strony człowieka żyjącego we współczesnej cywilizacji. Tytułowy Bóg mordu uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu ukazując coraz większe pęknięcia w skorupie mieszczańskiego wychowania.
Tekst, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi Rzeź Romana Polańskiego.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

24 września19:00

Tam gdzie mieszka BógdubbingKino z Rodziną

Fil familijny, przygodowy, Argentyna, 2018

Czas trwania: 83 min.

Od lat: 7


Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Katyń - ostatni świadek

Dramat, thriller, Polska, Wlk. Brytania, 2018

Czas trwania: 97 min.

Reżyseria: Piotr Szkopiak

Obsada: Robert Więckiewicz, Alex Pettyfer

Od lat: 15


Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood (Alex Pettyfer) marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 maja16:15 23 maja18:30 24 maja18:30

Kaczki z gęsiej paczkidubbingKino z Rodziną

Film animowany, USA Chiny, 2018

Czas trwania: 80 min.

Od lat: bez ograniczeń


Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Tully

Komedia, USA, 2018

Czas trwania: 96 min.

Reżyseria: Jason Reitman

Obsada: Charlize Theron, Mackenzie Davis

Od lat: 13


Pokazy z okazji Dnia Matki - wszystkie mamy bilet w cenie 13 zł!


Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 maja18:30 26 maja17:15 27 maja18:15

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie2dnapisyKino z Rodziną

Sci-fi, przygodowy, USA Disney, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Ron Howard

Obsada: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Woody Harrelson

Od lat: 10


Han Solo to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę, swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana. Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi Gwiezdnych wojen.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

1 czerwca20:30

Paweł, apostoł ChrystusadubbingKino z Rodziną

Film historyczny, religijny, 108 min., 2018

Reżyseria: Andrew Hyatt

Obsada: Jim Caviezel, Olivier Martinez, James Faulkner

Od lat: 13


Film w promocji Kino z Rodziną


Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem. Łukasz (Jim Caviezel), przyjaciel i lekarz, ryzykuje życiem, by dostać się do Rzymu, miasta, w którym czeka na wykonanie wyroku Paweł (James Faulkner). Skazany na śmierć przez Nerona, przebywa w słynącym z okrucieństwa rzymskim więzieniu, w najciemniejszej celi. Zanim wyrok zostanie wykonany, Łukasz i Paweł spisują księgę

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

26 maja15:15 27 maja16:15 29 maja18:15 30 maja18:15 31 maja18:15

Prawdziwa historiaDOBRE CZWARTKI

Thriller psychologiczny, Francja, 2018

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: Roman Polański

Obsada: Emmanuelle Seigner, Eva Green, Vincent Perez

Od lat: 16


Film z cyklu DOBRE CZWARTKI. Bilety dla min. 3 os. grup w cenie 13 zł za bilet.


Delphine (Emmanuelle Seigner) to poczytna paryska pisarka, która od jakiegoś czasu cierpi na brak weny. Gdy pewnego dnia w trakcie podpisywania książek poznaje tajemniczą kobietę (Eva Green), jej życie zaczyna stopniowo zbaczać z wcześniej wytyczonego toru. Między kobietami rodzi się relacja, która z czasem z przyjaźni zmienia się w toksyczne uzależnienie. Delphine zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem, a wszystko co uważała dotychczas za pewnik, zmienia swe pierwotne znaczenie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Nasze najlepsze wesele

Komedia, Francja, 2018

Czas trwania: 117 min.

Reżyseria: Olivier Nakache, Eric Toledano

Obsada: Jean-Pierre Bacri, Jean-Paul Rouve

Od lat: 15


I13WgrvgELM


Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierrea i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jak przystało na profesjonalistę, bierze się do działania. Rekrutuje kelnerów, kucharzy i pomywaczki. Poleca fotografa, zatrudnia zespół muzyczny, a nawet osobiście zajmuje się aranżacją kwiatów. Jednym słowem robi wszystko, by wielka impreza odniosła równie wielki sukces. Niestety, seria nieprzewidzianych zdarzeń wywraca misterny plan do góry nogami, a wesele marzeń z godziny na godzinę zamienia się w katastrofę stulecia.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Pozycja obowiązkowa

Komedia, USA, 2018

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Bill Holderman

Obsada: Diane Keaton, Jane Fonda, Andy Garcia

Od lat: 15


Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale Pięćdziesiąt twarzy Greya okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

LśnienieDKF Kinochłon

Horror, USA, 1980

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: Stanley Kubrick

Obsada: Shelley Duvall, Jack Nicholson

Od lat: 16


DKF Kinochłon. Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury tel. 87 643 36 59


Gościem pokazu odrestaurowanej wersji filmu z 1980 r. będzie Piotr Kletowski - filmoznawca, krytyk filmy, doktor nauk humanistycznych UJ (doktorat w 2004 na temat Stanleya Kubricka) autor książki: Filmowa odyseja Stanleya Kubrick

Jack Torrance (Jack Nicholson) pracuje jako dozorca hotelu Panorama w górach stanu Kolorado. Pensjonat jest zamknięty na zimę więc Jack z rodziną są jedynymi mieszkańcami budynku. Kiedy burze śnieżne blokują familię Torranceów w hotelu, Danny (Danny Lloyd), syn Jacka, który ma nadprzyrodzone, telepatyczne zdolności odkrywa, że pensjonat jest nawiedzony i duchy powoli doprowadzają jego ojca do obłędu. Kiedy Jack spotyka zjawę pana Gradyego (Philip Stone), poprzedniego dozorcę hotelu, sytuacja staje się coraz groźniejsza.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

28 maja18:30

Futrzaki ruszają na ratunekKino z Rodziną

Film animowany, Rosja, 2018

Czas trwania: 75 min.

Od lat: bez ograniczeń


Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków, szczególnie tak od siebie różnych. Jednak gdy staną w obliczu nieziemskiej katastrofy, ruszą na ratunek innym zwierzętom i przekonają się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

30 maja08:15 30 maja11:30 31 maja12:30 31 maja14:15 1 czerwca11:15

WyszczekanidubbingKino z Rodziną

Komedia familijna, USA, 2018

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Raja Gosnell

Obsada: Will Arnett, Natasha Lyonne

Od lat: 7


Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie2ddubbingKino z Rodziną

Sci-fi, przygodowy, USA Disney, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Ron Howard

Obsada: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Woody Harrelson

Od lat: 10


Han Solo to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę, swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana. Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi Gwiezdnych wojen.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

1 czerwca13:00

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie3ddubbingKino z Rodziną

Sci-fi, przygodowy, USA Disney, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Ron Howard

Obsada: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Woody Harrelson

Od lat: 10


2U3pNLMgsvU


Han Solo to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę, swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana. Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi Gwiezdnych wojen.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

1 czerwca17:45

3d

dubbing

Kino z Rodziną

dubbing

Kino z Rodziną

2d

dubbing

Kino z Rodziną

dubbing

Premiera

2d

napisy

Od 18 do 31 maja
Premiera

2d

dubbing

Od 18 maja do 6 czerwca
Od 18 do 24 maja
Kino z Rodziną

dubbing

Od 19 do 27 maja
Od 25 do 27 maja
Kino z Rodziną

dubbing

Od 26 maja
DKF Kinochłon
28 maja godz.18:30
Kino z Rodziną
Od 30 maja do 10 czerwca
Kino z Rodziną

2d

napisy

Od 1 czerwca
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 1 czerwca
Kino z Rodziną

3d

dubbing

Od 1 czerwca
Kino z Rodziną

3d

dubbing

4 października godz. 18:30
Iskra na Obcasach
4 czerwca godz.18:30.
DOBRE CZWARTKI
W czerwcu
W czerwcu
W czerwcu
Kino z Rodziną

dubbing

Od 15 do 21 czerwca
Spektakl
24 września godz.19:00
Kino z Rodziną

dubbing

Seanse dla szkół