Kasa kina jest otwarta codziennie na godzinę przed pierwszym seansem i do rozpoczęcia ostatniego.
Rezerwacje są anulowane pół godziny przed danym seansem. Tel. do kasy 87 641 01 36

Mała Akademia BBC Earth 3ddubbingKino z Rodziną

Film przyrodniczy 3D, Wielka Brytania, 2017

Czas trwania: 45 min + 45 min.

Od lat: 6


Pokaz z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Bilety w cenie 12 zł.


"Dzika Afryka" (3D) to jeden z najbardziej ambitnych filmów przyrodniczych 3D, jakie kiedykolwiek zagościły na dużym ekranie. Film powstał przy użyciu najnowocześniejszej technologii 3D, by móc przenieść widzów prosto do dzikiego serca Afryki i pozwolić im przeżyć swoje własne safari.
"Mali giganci" (3D) to pierwszy film BBC Earth na dużym ekranie, który przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i "supermocami" muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w walce o przetrwanie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Spacer z dinozaurami - Mała Akademia BBC3ddubbing

Film przyrodniczy 3D, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 40 min.

Od lat: od 6 lat


Film z serii Mała Akdemia BBC Earth.
Spacer z dinozaurami to pełen akcji dokument opowiadający o rodzinie Pachyrhinosaurusów, które rozpoczynają swoją epicką wędrówkę. Ten niezwykły dokument, czerpiąc z najnowszych naukowych badań, przywraca do życia wymarłe przed wiekami stworzenia, dając nam niezapomnianą możliwość obcowania z nimi na dużym ekranie. Niezwykły spacer, na który się udajemy, ma moc przenoszenia w czasie, pozwala nie tylko przyjrzeć się bliżej tym fantastycznym stworzeniom, ale również przeżyć wraz z nimi niesamowitą przygodę. Wszystko - zaczynając od wyglądu dinozaurów, a na ich ruchach i zachowaniach kończąc, zostało precyzyjnie skonstruowane na podstawie dowodów zebranych ze skamielin. Twórcy filmu połączyli wiedzę z zakresu paleontologii z dokładną wiedzą na temat dzisiejszych zachowań zwierząt, aby stworzyć wyjątkowo realistyczny portret tych fascynujących stworzeń.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Cudowny chłopakdubbingKino z Rodziną

Dramat, komedia, USA, 2017

Czas trwania: 107 min.

Reżyseria: Stephen Chbosky

Obsada: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

Od lat: 10


Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Piotruś Królik

Film familijny, Wlk. Brytania, 2018

Czas trwania: 93 min.

Reżyseria: Will Gluck

Obsada: Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill

Od lat: bez ogrnaiczeń


Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii Piotruś Królik wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

BasiaKino z Rodziną

Film animowany, Polska, 2018

Czas trwania: 50 min.

Od lat: bez ograniczeń


„Basia” to adaptacja pięciu książek z kultowej już serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyserzy serialu, Marcin Wasilewski i Łukasz Kacprowicz, zachowali styl rysunków i poczucie humoru tak charakterystyczne dla książek o Basi. Pokazują w nim świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. Każdy z prezentowanych pięciu odcinków zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Bóg morduSpektakl

Spektakl, komedia,

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Dominik Nowak

Obsada: Katarzyna Misiewicz-Żurek, Katarzyna Maciąg i Lesław Żurek.

Od lat: 25


Bóg mordu to niezwykle napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Czwórka dorosłych osób rozmawia w kulturalny sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt, odsłaniając ciemne strony człowieka żyjącego we współczesnej cywilizacji. Tytułowy Bóg mordu uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu ukazując coraz większe pęknięcia w skorupie mieszczańskiego wychowania.
Tekst, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi Rzeź Romana Polańskiego.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

24 września19:00

Kaczki z gęsiej paczkidubbingKino z Rodziną

Film animowany, USA Chiny, 2018

Czas trwania: 80 min.

Od lat: bez ograniczeń


Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

WyszczekanidubbingKino z Rodziną

Komedia familijna, USA, 2018

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Raja Gosnell

Obsada: Will Arnett, Natasha Lyonne

Od lat: 7


Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Rampage: Dzika Furia2ddubbingKino z Rodziną

Film przygodowy, Akcja, USA, 2018

Czas trwania: 107 min.

Reżyseria: Brad Peyton

Obsada: Dwayne Johnson

Od lat: 12


Prymatolog Davis Okoye, który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z Georgem — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Dziedzictwo. HereditaryPremiera

Horror, USA, 2018

Czas trwania: 126 min.

Reżyseria: Ari Aster

Obsada: Toni Collette, Gabriel Byrne

Od lat: 16


Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Zimna wojna + EthipiquesDKF Kinochłon

Od lat: 15


Gośćmi Łukasza Maciejewskiego będą Joanna Kulig i Maciej Bochniak.


Bilety MDK tel. 87 643 36 59 - NA CHWILĘ OBECNĄ BILETÓW BRAK
ZIMNA WOJNA
Zimna wojna opowiada historię trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w Zimnej wojnie rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.
ETHIOPIQUES. Muzyka duszy
Porywająca opowieść o najpiękniejszych czasach w historii Etiopii - swingujących latach 70. Ale to też opowieść o miłości do muzyki, która połączyła trzech niezwykłych bohaterów, na trzech odległych kontynentach. Podróż przez muzyczny świat, na tle czerwonej burzy komunizmu, próbującej zniszczyć twórców oraz ich muzykę, uznaną przez krytyków, za jedną z najoryginalniejszych odmian funky/jazzu na świecie - Ethiopiques.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

30 lipca18:00

Jurassic World: Upadłe Królestwo2ddubbingKino z Rodziną

Film przygodowy, USA, 2018

Czas trwania: 124 min.

Reżyseria: J.A. Bayona

Obsada: Chris Pratt, Jeff Goldblum

Od lat: 12


Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory. Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Iniemamocni 22ddubbingKino z RodzinąPremiera

Film animowany, USA Disney, 2018

Czas trwania: 120 min

Od lat: bez ograniczeń


W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 lipca12:30 22 lipca17:30 23 lipca13:00 23 lipca18:00 24 lipca13:00 24 lipca18:00 25 lipca13:00 25 lipca18:00 26 lipca12:30 26 lipca17:45

Uprowadzona księżniczkaKino z RodzinąPremiera

Film animowany, Ukraina, 2018

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich szczęście szybko jednak zmąci podstępny plan złego czarownika, który pragnąc zdobyć nieśmiertelność porywa Miłkę. Wierzy, że pomoże mu ona w pewnym czarnoksięskim magicznym rytuale. Remik wraz z kompanią zwariowanych zwierzaków, rusza ukochanej z odsieczą. Czeka go długa droga pełna niebezpieczeństw, naszpikowana czarami, pułapkami i setką kłopotów.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Bella i Sebastian 3dubbingKino z Rodziną

Film familijny, Francja, 2018

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Clovis Cornillac

Obsada: Félix Bossuet

Od lat: 7


Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Stare Dobre Małżeństwo

koncert,

Czas trwania: 120 min.


Bilety wkrótce do nabycia w kasie kina


BILETY DOSTĘPNE NA:
https://www.kupbilecik.pl/impreza-27273-stare.dobre.malzenstwo.augustow.html
I W KASIE KINA

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora tekstów.
Najnowsza płyta SDM, zatytułowana Blizny czasu, jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z jego sumieniem oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.
Program: Utwory z najnowszej płyty Blizny czasu oraz ponadczasowe piosenki zespołu: Jak, Gloria, Czarny blues o czwartej nad ranem, Bieszczadzkie anioły i wiele, wiele innych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

13 sierpnia19:00

Odlotowy NielotKino z Rodziną

Film familijny, Belgia, 2018

Czas trwania: 80 min.

Od lat: bez ograniczeń


Wraz z nadejściem wiosny z jajka wykluwa się pisklak Franek. Rezolutny ptak szybko dorasta, ale w przeciwieństwie od rówieśników, ciągle nie może nauczyć się latać. Wkrótce poznaje Julkę, swoją rówieśniczkę, do której jego ptasie serce bije najszybciej jak tylko potrafi. Nadchodzą jednak kłopoty! W trakcie jednej z lekcji fruwania Franek zostaje porwany przez wiejskiego kocura i uznany za zaginionego. Po wielu dniach poszukiwań, jego rodzina, pogodzona ze stratą, migruje do ciepłych krajów. W sercu ukochanej Julki wciąż jednak tli się nadzieja.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Kuba GuzikdubbingKino z Rodziną

Film familijnny, przygodowy, Niemcy, 2018

Czas trwania: 105 min.

Reżyseria: Dennis Gansel

Od lat: 8


Dawno, dawno temu, pośród szerokich wód oceanu była sobie maleńka wyspa z jedną linią kolejową, dwiema górami i populacją liczącą aż czterech mieszkańców. Pewnego dnia, listonosz przywozi tam tajemniczą paczkę, w której schowany jest mały chłopczyk. Gospodarze przyjmują dziecko z otwartymi ramionami, nazywają go Kuba Guzik i opiekują się nim jak własnym. Po upływie 10 lat od tego zdarzenia, jeden z mieszkańców wyspy – a zarazem najlepszy przyjaciel chłopca – postanawia opuścić wyspę przy pomocy swojej niezwykłej lokomotywy. Po kilku przeróbkach pojazd jest gotowy do podróży przez wodę.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

WhitneyDOBRE CZWARTKI

Dokument, biograficzny, USA, 2018

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Kevin Macdonald

Od lat: 15


Film z cyklu DOBRE CZWARTKI. Bilety dla min. 3 os. grup w cenie 13 zł za bilet.


Z imponującą liczbą ponad 200 milionów albumów sprzedanych na całym świecie, ze statusem pierwszej kobiety-artystki, która zadebiutowała na szczycie listy Billboard 200 i jedynej w historii, której siedem kolejnych singli pojawiło się na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 100, Whitney Houston była głosem swojego pokolenia. Artystka, która z piosenkarki gospel miała stać się królową światowej sceny. To ona zainspirowała całe pokolenie wokalistek z Mariah Carey i Beyoncé na czele...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

26 lipca20:15

Sicario 2: SoldadoPremiera

Thriller, kryminał, USA, 2018

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Stefano Sollima

Obsada: Benicio del Toro, Josh Brolin

Od lat: 15


Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 lipca20:00 23 lipca20:15 24 lipca20:15 25 lipca20:15

Mamma Mia: Here We Go AgainPremiera

Musical, USA, 2018

Czas trwania: 114 min.

Reżyseria: Ol Parker

Obsada: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth

Od lat: 13


27 lipca zacznie się lato! Może nie to kalendarzowe, to będzie już trwało, ale to beztroskie, słoneczne, kolorowe, rozśpiewane i roztańczone. Wracają bohaterowie kultowej komedii muzycznej Mamma Mia!. Znów znajdziemy się pod słońcem greckich wysp, gdzie wszystko pachnie miłością, przygodą i dobrą zabawą!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

27 lipca16:00 27 lipca18:15 27 lipca20:30 28 lipca16:00 28 lipca18:15 28 lipca20:30 29 lipca16:00 29 lipca18:15 29 lipca20:30 31 lipca16:00 31 lipca18:15 31 lipca20:30 1 sierpnia16:00 1 sierpnia18:15 1 sierpnia20:30 2 sierpnia16:00 2 sierpnia18:15 2 sierpnia20:30

Jumanji. Przygoda w dżunglidubbingKino z Rodziną

Film przygodowy, USA, 2017

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Jake Kasdan

Obsada: Dwayne Johnson, Jack Black

Od lat: 12


Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą Jumanji, o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód, fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina, Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku, natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki. Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Jestem taka piękna

Komedia, USA, 2018

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: Abby Kohn, Marc Silverstein

Obsada: Amy Schumer, Michelle Williams, Tom Hopper

Od lat: 15


Renee Bennett każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Iniemamocni 23ddubbingKino z RodzinąPremiera

Film animowany, USA Disney, 2018

Czas trwania: 120 min.

Od lat: bez ograniczeń


W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 lipca15:00 23 lipca15:30 24 lipca15:30 25 lipca15:30 26 lipca15:15

Młodzi Tytani: Akcja! Film dubbingKino z RodzinąPremiera

Film animowany, komedia, USA, 2018

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach — znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy — Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood… Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Ant-Man i OsaKino z Rodziną

Akcja, Sci-Fi, Marvel USA, 2018

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Peyton Reed

Obsada: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michelle Pfeiffer

Od lat: 12


Scott Lang boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów tak w roli superbohatera, jak i ojca. Kiedy stara się pogodzić życie rodzinne z obowiązkami Ant-Mana, Hope van Dyne i dr Hank Pym powierzają mu kolejną pilną misję. Scott musi ponownie założyć kostium Ant-Mana i nauczyć sie walczyć u boku Osy, aby wspólnie odkryć sekrety z przeszłości.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Krzysiu, gdzie jesteś?dubbingKino z Rodziną

Film familijny, USA Disney, 2018

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: Marc Forster

Obsada: Ewan McGregor

Od lat: bez ograniczeń


Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa - Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

PatrykdubbingKino z RodzinąPremiera

Film familijny, komedia, USA, 2018

Czas trwania: 94 min.

Reżyseria: Mandie Fletcher

Obsada: Beattie Edmondson, Ed Skrein

Od lat: 7


Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Co w trawie piszczydubbingKino z Rodziną

Film animowany, Francja, 2018

Czas trwania: 88 min.

Od lat: bez ograniczeń


Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Jak zostać czarodziejemdubbingKino z Rodziną

Film animowany, Wlk. Brytania, 2018

Czas trwania: 95 min.

Od lat: bez ograniczeń


Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich - o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Berek

Komedia, USA, 2018

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Jeff Tomsic

Obsada: Ed Helms, Jake Johnson, Jeremy Renner

Od lat: 13


Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”. W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jedynego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi... i jest przygotowany.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

The Meg2dPremiera

Horror, Akcja, Sci-fi, USA, 2018

Czas trwania: 113 min.

Reżyseria: Jon Turteltaub

Obsada: Jason Statham, Bingbing Li

Od lat: 15


Pięć lat wcześniej ekspert od nurkowania, komandor Jonas Taylor, napotkał nieznane zagrożenie w niezbadanych głębinach Rowu Mariańskiego, które zmusiło go do przerwania wykonywanej misji i pozostawienia części swojej załogi. To tragiczne w skutkach zdarzenie doprowadziło do jego zwolnienia ze służby w atmosferze skandalu. Jednak tym, co ostatecznie zrujnowało jego karierę, małżeństwo i odebrało mu reszki honoru, była niczym niepoparta, niewiarygodna historia o przyczynie katastrofy. Taylor utrzymywał, że jego jednostkę zaatakowało gigantyczne, ponad 20-metrowe stworzenie, którego gatunek miał wyginąć ponad milion lat temu. ..

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

3d

dubbing

Kino z Rodziną

dubbing

Kino z Rodziną

dubbing

Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 6 do 12 lipca
Kino z Rodziną

dubbing

Premiera
Od 22 czerwca do 3 lipca
Kino z Rodziną

dubbing

Kino z Rodziną

dubbing

20 lipca godz.19:15
Kino z RodzinąPremiera

2d

dubbing

Od 13 do 26 lipca
Kino z RodzinąPremiera

3d

dubbing

Od 13 do 26 lipca
Kino z Rodziną

2d

dubbing

DKF Kinochłon
30 lipca godz.18:00
Premiera
Od 20 do 25 lipca
DOBRE CZWARTKI
26 lipca godz.20:15
Kino z Rodziną

dubbing

Od 27 lipca do 2 sierpnia
Kino z Rodziną

3d

dubbing

4 października godz. 18:30
Premiera
Od 27 lipca do 16 sierpnia
Kino z Rodziną

dubbing

Od 3 sierpnia
Kino z RodzinąPremiera

dubbing

Od 10 do 23 sierpnia
Kino z RodzinąPremiera

dubbing

Od 10 sierpnia
Od 10 sierpnia
Kino z Rodziną
Od 17 sierpnia
Premiera

2d

Od 24 sierpnia
Kino z Rodziną

dubbing

Od 24 sierpnia
13 sierpnia godz.19:00
Kino z Rodziną

dubbing

Seanse dla szkół
Spektakl
24 września godz.19:00